Elit Optik

ELİT OPTİK’ DE FRANCHISEE OLMA AVANTAJLARI

Neden Elit Optik' de franchisee olmalısın?

Çünkü Sektörümüzdeki küresel sermaye ile rekabet etmenin yolu Elit Optik!

Sektörümüzde Yabancı sermaye küresel oyuncular ile rekabet etmek, tek mağazalı Optik perakendecisi için imkansıza yakın bir durum olmaya başlamıştır. Elit Optik 7 ilde 21 mağazasıyla Türkiye’nin en büyük yerli sermaye Optik zincir mağazalarından biridir ve bu gücünü, tecrübesini sizlerle paylaşarak rekabete girmenizi sağlayacaktır.

Çünkü meslekteki 28 yıllık tecrübesiyle satış, atölye, resmi işlemler için profesyonel eğitim desteği veriyor !

Ailemize franchisee olarak katılacak iş ortağı adaylarımız, öncelikli olarak hem teknik hem de becerilerini geliştirmelerini sağlayacak minimum 1 aylık yoğun bir eğitim programına katılırlar. Bu süreçte; işe bakış şeklimizi, mağaza içi operasyonlarımızı, standartlarımızı ve yönetim kültürümüzü öğrenirler. Süreci başarı ile tamamlayan franchisee’ lerimizi, mağazalarını açtıklarında, gerekli tüm bilgi ve becerilere sahip olarak Elit Optik’ in başarısına ortak olur. Ayrıca 7/24 ulaşabilecekleri mobil ekibimizle her zaman yanlarında oluyoruz.

Çünkü her zaman yenilikçi, güncel, enerji dolu yapımızla sürekli profesyonel 360 derece pazarlama desteği sağlıyoruz !

Tüm sezon geçişlerinde, indirim ve kampanyalarda, tükenen ürünlerin stoğa girdiğinde, önemli günlerde gibi tüm aktivitelerde, yeni açılan mağazaların çevreye tanıtılmasında 360 derece dijital pazarlama, radyo ve yazılı basında pazarlama desteği sağlıyoruz.

Çünkü tüm satışa sunulan ürünlerde satın alma gücüyle ve alırken kazanan sistemiyle çok avantajlı !

Türkiye’nin En büyük yerli sermaye Optik zincir mağazası olan Elit Optik, Yüksek adette satın almaları ile çok avantajlı fiyatlar sunuyor. “ürünü alırken kazanmalısın” anlayışı ile yüksek kâr marjlı ve kazançlı bir gelir modeli sağlıyor.

Çünkü Elit Optik Kazandıran Fırsatlar Sunuyor!

Elit Optik’ in başarısı kanıtlanmış 21 mağazasıyla kurduğu bir iş modeli var. Sürekli büyüyen pazarımızla kâr marjı yüksek, sürdürülebilir kazanç sağlıyoruz. Franchisee’larımıza öncesinde analizi yapılan lokasyonlar öneriyoruz. Tecrübeli ve profesyonel lojistik ve satın alma birimlerimizle kaliteyi ve uygun fiyatları franchisee’larımıza sunuyoruz.

Çünkü güçlü ve kolay anlaşılabilir satış, stok, cari takip sistemleri kullanıyor !

Tecrübeli, profesyonel lojistik ve satın alma birimlerinin kullandığı özel sistemiyle “sıfır sorun” kuralı için sürekli kendini yeniliyor. Müşteri cari takip sistemi ile optik gözlük cam uygulamaları da dahil müşterilerine eş zamanlı sms sistemi ile bilgilendirme yapıyor.